Banery, siatki (druk wielkoformatowy)

Większe i trwalsze formy plakatu do użycia na dużych powierzchniach.

Siatki reklamowe na budynki

Baner to przekaz reklamowy najczęściej wydrukowany na płachcie materiału (płótnie pcw). Wszystkie nasze banery gotowe są do zamontowania, posiadają wzmocnione krawędzie i powbijane oczka. Proponujemy baner standardowy (matowy lub z połyskiem), tzw. baner „blockout” (z wewnętrzną przekładką nieprzepuszczającą światła) oraz baner odblaskowy (struktura plastra miodu, widoczny nocą, gdy pada na niego światło).

Natomiast siatki reklamowe na budynki stosowane są zazwyczaj przy bardzo dużych powierzchniach. Dzięki małym oczkom wewnątrz materiału siatki przepuszczają powietrze i nie tworzy się tzw. „efekt żagla”. Są lżejsze od banerów, co ułatwia montaż i stanowi też mniejsze obciążenie dla konstrukcji lub elewacji, do której są przymocowane. Oczka nie mają wpływu na widoczność grafiki.

Jeżeli nie posiadasz własnego gotowego pomysłu czy projektu, to my z pewnością pomożemy. Wystarczy tylko skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Na podstawie zebranych informacji przedstawimy własną propozycję oraz kosztorys. Doradzimy czy reklamę należy wydrukować na banerze lub na siatce.

SUN-FLOWER Producent Reklam
NIP: 9512101080

Belgradzka 52/23
02-793 Warszawa

pon. - pt.
08:00 - 19:00
sob.
08:00 - 17:00